Voertuigen

YouTuber-veilingen van 50 antieke auto's gevonden in Pennsylvania Barn

We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Deze 50 antieke auto's gevonden in een schuur in Pennsylvania hebben een behoorlijk interessant verhaal, gerapporteerd door Business insider. Ze waren ooit van Larry Schroll. Toen hij in 2018 stierf, erfde zijn familie zijn enorme autoverzameling.

Ze wilden het in eerste instantie veilen, maar konden geen veilingmeester vinden die genoeg van de auto's afwist om dat goed te doen. Toen namen ze contact op met YouTuber Matt Murray van IronTrap Garage.

GERELATEERD: AUTO'S VAN DE TOEKOMST: ENKELE VAN DE MEEST STIJLVOLLE CONCEPT-AUTO'S VAN CES 2020

Murray's YouTube-kanaal richt zich op auto's uit het tijdperk van de Tweede Wereldoorlog. Hij sloot een deal met de familie en zei dat hij hen zou helpen in ruil voor de aankoop van twee hot rods uit de collectie: een Ford coupé met vijf ramen uit 1932 en een Ford Tudor uit 1934.

Nu zal Murray twee maanden lang elke zondag een video over de schuurcollectie uitbrengen. Hij is ook van plan te documenteren hoe hij de twee Fords die hij heeft verworven, zal herstellen.

"Wanneer we die video's plaatsen [waarin de twee Ford-restauraties worden gedocumenteerd], zullen mensen hun verstand verliezen. Het is een once in a lifetime ding om een ​​'32 Ford zoals een te vinden en deze te kopen, en om een ​​'32 en een 'te kopen. 34 Ford is tegelijkertijd net buiten de hitlijsten, ”vertelde Murray Business insider.

Murray prees verder de collectie waarin auto's zijn gemaakt tussen de jaren twintig en zeventig.

"Vrijwel iedereen die daar binnenkomt, zou iets vinden dat ze leuk vinden, of je nu een muscle car-man bent of een hot rod-man of gewoon een echte antieke autoverzamelaar," zei hij.

Murray legde uit hoe Schroll erin slaagde de auto's tegen vrij lage prijzen te kopen door ze te kopen bij grote ruilbeurzen.

'Hij [was] auto's aan het kopen die de moeite waard waren $20,000 nu en hij betaalde zoals, $1,000," hij zei.

Hij voegde eraan toe dat elk van de gekochte auto's zijn eigen specifieke waarde had.

"Alles wat hij kocht, is om de een of andere reden uniek of interessant", zei Murray. 'Je kunt echt zien waarom hij het heeft gekocht.'

Bekijk de video: Jeep Mercedes AMG 63 baru - kumpulkan mobil listrik (Januari- 2023).